Producent enova365 docenił dodatek ENOKO Budżet

 

Krzysztof Żelawski – Kierownik Projektu CRM w firmie SONETA Sp. z o.o. producenta oprogramowania enova365 wysoko ocenił dodatek funkcjonalny do enova o nazwie ENOKO Budżet…

“Dodatek ENOKO jest praktyczną realizacją poszerzenia funkcjonalności enova365 poprzez rozwiązanie partnerskie. Partner w pełni wykorzystał możliwości enova365 – dostępne dla Autoryzowanych Partnerów Soneta,  w zakresie dostosowania systemu ERP do konkretnych wymagań branżowych.

ENOKO Budżet pracuje w oparciu o enova365 Projekty oraz współpracuje z modułami Kadry Płace, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa, Handel, rozszerzając funkcjonalność systemu o budżetowanie w znaczeniu operacyjnego sposobu zarządzania projektami na każdym jego poziomie.

Dzięki temu Klient otrzymał stabilny system ERP, uzupełniony o wyspecjalizowane rozwiązanie branżowe. Przewagą takiego połączenia jest pełna kompatybilność kontroli budżetu z obsługą obszarów księgowego, kadrowo-płacowego oraz handlowego. Rozwiązanie z powodzeniem konkuruje z dedykowanymi aplikacjami, wyprzedzając je w obszarach rachunkowości, HR i handlu”.

polecamy również treść opublikowaną w case-study opisującą wdrożenie systemu do budżetowania.

Dodaj komentarz